SystemBaker | Mathesio.cz

SystemBaker – Nástroj na tvorbu zakázkových informačních systémů

SystemBaker je unikátní nástroj pro tvorbu zakázkových informačních systémů, ve kterém můžete snadno přidávat jednotlivé části, případně je za běhu měnit, a to pomocí přehledného uživatelského rozhraní. Pomůže vám správně vytvořit všechny podnikové procesy.

Jednou z hlavních výzev tohoto projektu je jeho robustnost. Motivující je také velká volnost při tvorbě, která nám dovoluje vlastní invenční řešení.

SystemBaker je v našem vývojovém týmu rozdělen na dva tábory. Backend aplikace je psána v jazycích Kotlin a Java. Je postavena na knihovnách VertX, Hibernate a TEIID. Většina kódu systému je implementována asynchronně s možností oddělit klíčové části bezobslužně do oddělených vláken.

Frontend naplno využívá dnes moderní přístup SPA (Single Page Application) a je kompletně napsán v JavaScriptovém frameworku AngularJS 1 (a plánujeme přechod na 2). Jako buildovací ekosystém je použita kombinace WebPacku a Gulpu, kde kromě klasických vychytávek, které tyto technologie nabízí, máme například vlastní loader na překlady (takže můžeme mít v kódu normální anglické věty místo kódů). Se serverem komunikujeme pomocí SockJS a aplikaci testujeme pomocí kombinace Karma a Jasmine.

Technologie v projektu